Debordelizace hotova

Minulou sobotu jsem konečně dokončil debordelizaci. Poslední sobotu v měsíci je v Kouřimi otevřený sběrný dvůr kam je možné vyhodit skoro vše mimo nebezpečného odpadu jako jsou baterie, ředidla apod. Za odpad se nic neplatí.

20121005-205019.jpg

Hromadu různého bordelu typu železné trubky z topení, plastové z vody, železné obalené izolací z vody, bojler, expanzka jsem měl složenou víc jak dva měsíce před barákem a postupně jsem na ní přidával. Protože zatím nemám vrata, mohl se k ní každý dostat. Jednou v noci nějaké hovado naházelo několik trubek z topení přes plot do křoví a udělalo tak docela nepěkný bordel. Vypadalo to jako by si je připravoval na ukradení… Uklidil jsem to po tom troubovi hned ten den. Místo aby blbec přijel a vše naložil a odvez do kovošrotu, tak takhle blbne… O měsíc později někdo zas šel kolem a přes noc sebral starou expanzku a několik trubek od vody obalených izolací – 30 let starou rozpadající se vatou. Nechápu proč si nevzal ty čisté trubky z topení.

Mimo jiné jsem si po dlouhé době zopakoval couvání s vozíkem a nezapoměl jsem to. Při stěhování jsem měl 3m vozík s vysokou plachtou a tam jsem to teda před barákem odpojil a dotlačili jsme to ručně, protože mi ta placha dost vadila.

Jo a tohle je první zápisek naťukaný z telefonu pomocí aplikace WordPress. Zajímavé, funguje to.